Uygun Fiyatlı Temiz İçerikli Mama Önerisi

Kedilerime hep royal canın kullandım problan bile çok yemiyolar , ama artan fiyatlardan dolayı daha uygun ve besleyici güzel bir mama arıyorum yardımcı olurssanız çok sevinirim

7 CEVAP

AlbayFatmanur

Sanırım daha uygun ve besleyici bir mama yok.. fiyatlar evet fahiş arttı artmaya da devam edecek.

HaydutveNazli

Önerilen daha uygun fiyatlı mamaların yorumlarında ciddi ishal kusma şikayetleri gördüm açıkçası veteriner masrafları daha yüksek ona göre de tercih yapılmalı bir de mamaları 10-15 kg sipariş etseniz belki daha ekonomik olur herşey çok pahalı gerçekten sanki hayvanların parası mı var ki alsınlar

fatoskosee

Ben tavsiye üzeri Properformance mama kullanıyorum gayet de memnunum. 10 kedim var ve her mamayı yemezler. Bazı petshoplarda satılıyor açık alıp deneyin derim. Ben kısır kuzulu somonlu kullanıyorum mesela hiç sorun yaşamadım gayet başarılı içeriği de güzel.

Pro performance denedim ama dediğiniz değildi sanırım 4 tane kedim var hep 10-15 kg alıyorum ama o markayı beğenmediler dediğinizide bir deneyeyim , gerçekten çok pahalı sanırım devam edicez yine almaya teşekkürler

Yavrucak

Ben virbac ve britcare karıştırıp veriyorum. Virbac pahalı ama britcare daha uygun sanırım ve içeriği de güzel.

SevimliCadi

Daha uyguna mama bulabilirsiniz, ancak besleyiciliği düşük olur. Bunun da size ileride veteriner masrafı olarak dönme ihtimali çok yüksek, ne yazık ki... O fiyat bandında ve aşağısında kaliteli mama bulmak çok zor, kolaylıklar diliyorum. Benim aklıma bir tek Sanabelle geliyor. 400 grlıklarından alıp deneyebilirsiniz. Büyük boyu kg/tl açısından daha ekonomik. Mamanın içeriği de güzel...

ilaydacakir

Normalde Nd alıyordum fakat artık Brit Care Haircare mama ile karıştırıp veriyorum nd’yi ben de. Gayet memnunum tüy dökümünü falan da azalttı cidden. İki mama da somonlu olduğundan severek yiyor.