Bu Ne Veterinere Gidicem Ama Şu An Çok Korktum Ve Endişeliyim Lütfen Bilem Varsa Bakabilir Mi

Bir baktım böyle popo hışmında tüyü yok bir de kafasında böyle boşluk oluşmuş kuramızı çizgiler var evden dışarı çıkmıyor cins kedi sahiplenmiştim bir yıl oldu ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım

4 CEVAP

Mantar olabilir . Benim barınaktan sahiplendiğim kedimde vardı çok zorlu bir tedavi süreci atlatmıştık çünki 14 günlüktü ve neredeyse tüysüzdü çok ileri seviye mantarı vardı ilaç kullanamıyordu. Veteriner mantarın kıyafetler aracılığı ile veya bu buharlı tarakların deriyi nemli bırakması sonucu ve ya sürekli yıkanıyorsa iyi kurulanmadıysa vs sebeplerden olabileceğini söylemişti . Fotoğraf bende net gözükmüyor ama eğer böyle bozuk para şeklinde açıklıklar varsa bölge bölge mantar olabilir .

Anladığım kadarıyla kediniz büyük endişelenmeyin veterenierimiz en iyi ilaç olarak ecosin tablet demişti bize belirli aralıklarlar veterineriniz dediği şekilde ecosin banyosu yaptırarak ve evdeki herşeyi ya ecosinle yıkayıp yada atarak kolayca kurtulursunuz.

Çok teşekkür ederim öğrenciyim ve ona bir şey olur diye o kadar korkuyorum ki anlatamam ecosin ile yıkadım tekrarladı şimdi tekrar mı yıkamalıyım acaba

ventricosa

Mantara benziyor benim kedimde de 2 defa oldu bağışıklık sistemi düştüğü zaman tekrarlıyor mantar ecosinle yıkayabilirsiniz bir arkadaşa uzun uzun nasıl daha etkili sonuç alabileceğini anlatmıştım dilerseniz okuyabilirsiniz bu forumdan mantarı kurumaya başladığında immün sistem güçlendirici bir takviye kullanıp desteklerseniz toparlanır kediniz