Kedimin Cinsi Nedir Ve Hangi Kedilerle Çiftleşir?

diva_venus

Anket

British
(6 oy)
Scottish straight
(2 oy)
Toplam (8 oy)

Arkadaşlar kedim British mi yoksa Scottish straight mi bunu sorayım. Bir de Scottish ise hangi cinslerle çiftleşebilir? Benimki dişi

8 CEVAP

Neden kısırlaştırmıyorsun?

ssedef28

satmak için mi

diva_venus

Yavrularım olsun istiyorum

diva_venus

Hayır daha çok kedim olması için

Mialiadon

Kedin emin olmamakla beraber scottish ve british kırmasına benziyor. Biliyorsun scottishlerin gen sorunu sebebiyle britishler ile çiftleştirilirler bu sebeple seninki de öyle olabilir. Sende aynısını yapabilirsin. Ama tavsiyem kısırlaştır. Çünkü daha fazla kedi derken ay evde 3-5 kedi bakmak hem kediler hem de sahipleri için sıkıntılı olabiliyor. Tabi kısırlaştırılınca daha uzun yaşaması da sağlık avantajı. Yine de sen bilirsin.

Jean

British blue point. Yavrularınız olmasını istiyorsunuz ama bu halihazırdaki kedinizin hastalık, kapmasına, sürünmesine ya da ölmesine neden olabilir. Cinsel yolla hastalık kapabilir, bu süreçte ısırılırken hastalık kapabilir, aynı kaptan yiyip aynı kaba pislerken olabilir bunlar çok ciddi sorunlardır. Artı doğumdan sonra huyu suyu değişir, depresyona girebilir. Artık kediniz eskisi gibi olmaz. Kısırlaştırırsanız ömrü uzar yani kısacası yapmayın, 9 kedi doğursa ne yapacaksınız. 9'una da bakacak mısınız? Her birinin vebali boynunuza kalır.

Tolga_yay26

Annesinin ve babasının ırkına bağlı Anne ve baba ikiside britishse britishdir birisi scotish diğeri british ise yavrusu straight olur olması gerekeni bu zaten scotishlerin çiftleşmesi çapraz olacak ikiside scotish olursa çok tehlikeli ve görüntüsünden anlaman şuan zor küçük çünkü çene yapısı genişlemesine olur yanaklar tombullaşırsa britishtir

bir suru kedi var ya zaten daha cok kedi icinmis sekilciliginiz batsin, hayvanlari katledecekler. sizin gibiler de buna ortak oluyor