Sizce Ne Yapmalıyımm

NidaVeReis

Birşey soracağım 7 günlüğüne yurtdışında olacağım evde sadece babam olacak ve akşamları geliyor 8 gibi falan evde dursun mu sizce stres ediyorum da ?💘

3 CEVAP

Mile

4 aylıktan küçük kediler en fazla 2-4 saat, 6 aylık kediler en fazla 8 saat ve yetişkin kediler 24 saate kadar yalnız bırakılabilir. Sonrasında stres yapacak ve mutsuzlaşacaktır.

sitedizayn

profilinize baktım kediniz reis 9 kilo mu, o kediye bir şey olmaz merak etmeyin :) babanız 8 gibi geliyormuş kediler gececi hayvanlardır genelde gündüz uyurlar aktif olacağı saatlerde zaten babanız evde olacak.

edadnmzr

Her gün yanında babanız olacağı için hiçbir sıkıntı olmaz merak etmeyin kimse eve uğramasa sıkıntı olurdu ama