Seyahat Ve Kedi

NidaVeReis

Merhaba. Kedim 1 yaşında ve tekir. 7 günlüğüne yurt dışına olacağım. Her gün Eve saat 8 de babam geliyor ve mamasını suyunu halleder. Sizce yurt dışı tatilimi iptal edeyim mi yoksa gideyim mi (çok istiyorum) ama bi yandan da stresliyim 💗💙😚

1 CEVAP

Catsusam

Merhaba. Sorun olmaz. Kediler evlerine bağlıdır, babanız da ilgilenecekmiş. Başak kaza bela diyorsanız siz yanındayken de olur olacağı varsa. Siz iyi düşünün gönlünüzüz ferah tutun.