Kedilerim Çok Hızlı Büyüdü?

eyluldor06

Arkadaşlar 1 ay şehir dışındaydım ailemden biri evde kalıp kedilerime baktı ama 1 ayda kedilerim iki kat büyümüş ne yedirip içirdin diye sorduğumda da senin söylediklerin dışında bir şey yapmadım diyor. 16 aylıklar ama normal bir büyüme gibi de değil bir sorunları varmış gibi gözükmüyor her yerlerini inceledim. gelişimleri mi böyledir, veterinere götürmeli miyim?

5 CEVAP

ventricosa

Öncesi ve sonrası şeklinde resim var mı

eyluldor06

resim nasıl atılıyor bilmiyorum kusura bakmayın ama bir ay öncesinde ikisini de tek kolla taşıyabliyordum ve gövdem kadar bile değildi boyları şuan birisini iki kolumla zor taşıyorum ve gövdemden de uzunlar farklı mama vermiş bakan kişi bize sormadan bundan da kaynaklı olabilir mi?

ventricosa

1 yaşından büyüklerdi değil mi ve büyümüşlerden kastınız kilo almaları mı

ventricosa

Bir de ırkları nedir acaba bazı kedi ırklarının boyları uzun oluyor

AlbayFatmanur

Gerçekten merak uyandırıcı :) fotoğraf görmeyi çok isterim. Irklarından dolayı değilse, yeni bir şey keşfetmiş bile olabilirsiniz :)