Yavru Köpek Acil

eylem97

Köpeğim ciddi ciddi kakasını yemeye başladı ama hepsini değil azıcık yiyor nasıl bunu önleyebilirim

6 CEVAP

egilmez

Kac aylık

eylem97

Kaka yapınca kızmıyoruz öyle bir korkusu yok bu arada

eylem97

4 aylık

septikbaykus

Kakaya sirke dökseniz acaba tiksinip gitmezmi

Petslover

Benim köpeğimde yiyordu veteriner bir damla verdi suyuna kattık yemedi artıl

dksahmat

yavru köpeklerde öyle problem oluyor benim basıma gelmedi ama gelen ark larım var bikaç sebebden dolayı bunu yaparlar 1. sebeb sitresli ve korktugu için tuvaletini yaptıgında sizin ona kızıcanızı sanıp yer 2. sebeb annesinden öyle gördügü için iyi bişey sanıpda yapabilir iç güdüsel olarak temizleme ihtiyacından bu 3. sebeb ise davranış problemi oldugundan buda egitim vermediyinizden kaynaklanır. ama çözümü kolay bi sorun bu üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. sadece bu sorunu neden yaptıgını izleyerek ögrenin çözümüde ona göre uygularsınız