Kedimin Kulağı Ve Veteriner Önerisi

fayette

Merhaba kedim daha önce mantar olmuştu ve mayıs sonu gibi geçmişti. bu ayın 4'ünde kulağında sivilce gibi bir şey gördüm ama çok ufak olduğu için pek ciddiye almadım. bu cumartesi günü ise kamera flashıyla çekince kırmızılıklar fark ettim. evdeki rutin kullandığımız kulak-ağız-burun deri bakım solüsyonunu uyguladım ancak pazar günü daha da artmış gibi geldi bana ve bugün de top kekik uygulandım ancak daha da artmış geldi gözüme

daha önce 3 ayrı veterinere gidip uzun bi tedavi sürecimiz olmuştu kullanmadığımız krem, sprey kalmamıştı en son veterinerimizin tavsiyesiyle doz ayarlamalı funit + dermacumin kullanmıştık kendim de internette görüp top kekik tarifini uygulamıştım geçmişti

tekrar bi veterinere götürücem salı günü mantar mı değil mi emin olmak için, eskiden mantar olduğu zamanki görüntüsüne benzetemedim ve bu sefer mantar olduğu zamanki gibi kaşınmıyor da. sizce ne olabilir? ve bursa'da deri hastalıklarında güvenilir bulduğunuz veteriner önerileriniz var mı acaba?

2 CEVAP

Yavrucak

Merhaba, dermacumini nerden temin etmiştiniz acaba?

Sorunuzun cevabını maalesef bilmiyorum. Yakında antibiyotik kullandı ise böyle deri lezyonlarını tetikleyebiliyor yalnızca. Belki de sadece sıcaktandır. Götürün, içiniz rahat etsin.

fayette

veterinerimden almıştım vsd marka sanırım dermacumin plus yazıyodu üzerinde çok da severek verdik kedime kendi içmek istiyodu, elimizden kapıyodu. lezyonları hafifledi biraz, tanıdığımız bi veteriner fotoğraflarına böcek ısırığı dedi pire göremedik üzerinde ama götürücez veterinere bakalım