Kuru Mama Yemeyen Yavru Kedim

Pelinsu24

evdeki 2, 2.5 aylık yavru kedim hiçbir şekilde aldığım kuru mamaları beğenmiyor, yetişkin kedime aldığım yetişkin kediler için olan mamadan gayet hoşlanmasa kuru mama yiyemiyor diyeceğim ama anlaşılan seçici bir kedi sahiplendik. Yavru kediler için en sevdikleri kuru mama markaları nelerdir, seçicilik yapmayacağı bir marka önerir misiniz? Nd narlı ve tavuklu, royal canin mother and baby ve hills tavuklu sevemedi bu arada...

7 CEVAP

CalicoMia

Benimde 6.haftasına girmiş bir yavru kedim var inatla kuru mama yemiyor hâlâ çözüm önerebilen olursa çok sevinirim :(

z-senem

Merhaba,
Ben Hill's ton balıklı yavru, Royal Canin Mother & Baby, Royal Canin kitten, Pro Plan yavru tavuklu öneririm.
Ama ikinciyi sizin bıcır sevmemiş, onu eledim.
Bu arada, Hill's ton balıklı yavru kedi maması tüyleri de ışıl ışıl yapıyor.

Coconutbey

Aç kalınca mecbur yiyecek ama önerilerim proplan hills

Coconutbey

Felicia da seven kedi cok

Beydac

Hills balıklı

Pelinsu24

cevaplar için teşekkürler

Pelinsu24

fakat yavru kedim tavuğu çok seviyor yani bazıları elendi, proplana içerik konusunda güvenemiyorum, royal canin ve hills de denedik geriye şuan bir şey kalmıyor galiba 🥲🥲