Kedimin Cisi Dagılıyor

Coconutbey

İlk kedimde bu sorunu neredeyse hiç yasamadık ama ikinci kedimin cisi cok dağılıyor en dibe yapıyor ve kumu baya cok dolduruyorum ben en dibe yapmasını geçtim de cisi alırken dağılması cok sinir bozucu bu kumla mı alakalı acaba yoksa kedide bir rahatsızlık vs olamaz dimi?

2 CEVAP

Evet benimki de öyle yapıyor

Yavrucak

Kumla ve çiş miktarına alakalı. Fazla çiş yapıyor belli ki o da dibe kadar geliyor. Dağılması ise kumla ilişkili ama fazla çiş en kaliteli kumda da dağılır.