Daha Önce Köpeği İç Parazit Geçirmiş Biri Var Mı

sevdaesra

merhaba biz bugün 3.doz iç parazit ilacı yaptırdık ..evde 3 kişi yaşıyoruz ve ben delirmek üzereyim ..herkesin sağlığını riske attım ..bir çıkmazda hissediyorum ..birde üstüne üstlük kakasıyla oynuyor ben görmediğim zamanlarda .. nasıl atlattınız bu durumu ?

1 CEVAP

aslihan_e

Hayvan beslediğinizde iç parazitler
sık sık olabilir buna alışmanız
gerekli. Şimdi köpeğinizi yeni evlat
edindiyseniz evet parazitlerin risk
taşıma ihtimali var ama daha
sonra çiğ et vermediğiniz sürece
sağlığınızı riske sokacak parazitler
taşımayacak, onun yerine daha zararsız parazitler kapabilir. Köpek çitlerinden alıp parazit tedavisi bitinceye kadar içinde tutmayı neden denemiyorsunuz?