Ev Kedisine Çeşme Suyu Vermek

whitegirlmia

arkadaşlar merhaba kedime çeşmeden su vermem bir sorun açar mı yaşadığım yerde çeşmeden içiliyor ama emin olamadım

2 CEVAP

Mini2019

Hangi yöredesiniz? Çeşme suları genelde çok kireçli. Şehirlerde klorlama yapılıyor. Bunlar dışında bir sorun olacağını sanmıyorum. Sonuçta eskiden hep öyle yapılırmış. Şimdi kedileri narinleştirdik.

aslihan_e

Kettle'ın içi aşırı kireç tutuyorsa oradan anlarsınız verip vermemeniz gerektiğini. Mesela ablamların orada kısa sürede katman katman kireç bağlar, bizim bulunduğumuz bölgede ise ancak bir yılda belki çok çok ince bir tabaka oluşuyor.