Kedi Alacağız Fakat Evimizde Bir Köpek Var Ne Yapalim?

DeaqLee

Evimizde bir kopek var ve bir yavru kedi sahipleneceğiz. Kopegin kediye zarari olur mu acaba? Kopegin türü: Chihuahua

4 CEVAP

felishuman

İlk önce birbirlerinin kokusuna alışsınlar. Kedinin üzerinde yattığı minderi ya da kokusunun olduğu herhangi bir eşyayı köpeğin yanına koyun koklasın, kedinin de aynı şekilde köpeğin kokusunun olduğu bir eşyayı koklamasını sağlayın. Birkaç gün sonra karşılaştırın. Bu şekilde birbirlerine alışmaları daha kolay olacaktır diye düşünüyorum.

felishuman

Yine de kedinin geldiği ilk günler kediniz köpeğinizin yanındayken taşıma çantasında durması daha iyi olacaktır. Birbirlerine zarar vermemeleri açısından.

Friolero

Başta sorun olabilir ama zamanla alışacaklardır.

DeaqLee

Teşekkür ederim ikinizede.