Kedimin Gözü Bulanıklaştı

gece0509

Kedimin 2 gün önce gözünde problem olduğunu gördüm. Ve gözünün bulanıklaştığını farkettim sizce ne yapabilirim. Veterinerimiz başka bir şehirde.

6 CEVAP

AlbayFatmanur

Görseli veterinerinize iletin.
Damla verecektir muhtemelen.

Merhaba benim Kedimin de gözü küçükken bulanıklaşmıştı ama ben Royal canin mama yerken Nd mamaya geçiş yapmıştım yedikten sonra kedinin gözü bulanıklaşmaya başladı mamayı kestikten 2 gün sonra düzeldi sanırım mamadaki bir madde dokundu

gece0509

Teşekkür ederim 🥰

Baykusbey

Önemli bir rahatsızlıkta olabilir bulanıklaşma gözün kendini korumaya alması demek her zaman alerjiden kaynaklanmıyor malesef, ciddi bir sorun olabilir yaşadım çünkü

SevimliCadi

Birçok nedeni olabilir. Kediniz yüzünü bir yere çarptığı için gözüne darbe almış olabilir. Glokom olabilir, ülser olabilir... Göz bebeklerinde de sorun var gibi görünüyor attığınız fotoğrafta. Sol göz bebeği diğeri kadar genişlememiş gibi sanki. Işıktan vs. de olabilir, bilemiyorum... Bence veterinerinize ulaşmaya çalışın, olmadı başka biri görsün kedinizi. Mutlaka bir uzmandan fikir alın.

Tolga_yay26

Ertesi günde aynısı olursa Neden olur niye olur gibi ihtimalleri yazıp sizi yönlendirmek çare değil Bu durumu ciddiye alın bazen ciddi sorunlar meydana gelebilir hekiminizle görüşün ne gerekiyorsa kullanın ilaç vs geçmiş olsun