2 Aylık Kedi Kuru Mama Yemiyor

Merhaba, 2 hafta once yavru kedi sahiplendim suan 2 ay 1 haftalik gibi oldu. Aldigim kuru mamayi yemedi veterinerin tavsiye ettigi mamanin ustunu kapatir gibi yapıyor asla yemiyor. Kendi yaptigim mamayi yiyor sadece. Gozetimli ac biraktim, yaş mamasina karistirdim, islatip yedirmeye calisti. ekmege makarnaya saldiriyor ama kesinlikle kuru mama yemiyor. daha sonra yemeye baslar mi? Nasil alistirabilirim?

1 CEVAP

Lolaannesi

Benimde beslediğim 2 aylık sokak kedim yemiyor hersey yiyor yaş mama patates makarna salam ama kuru mama yemiyor