Tüy Parlaklığı, Sağlığı..

AlbayFatmanur

Arkadaşlar tekrar merhaba,
İki kedim var.
Kullandığımız mamalar hep, Nd,virbac,acana düzenli malt.
Sağlık problemleri yok.
Vitaminler..
yani kendimi onlara adadım elimden geldiğince en iyi şekilde bakmaya çalışıyorum.
Ama tüyleri öyle parlak ve düzenli değil. Tutuk tutuk oluyo.
Nedense tüyleri bozuluyor kedilerimin. 6 aya kadar harika, sonrası bozuk tüy yapısı.
Düzenli tarıyorum.
Çevremde bakıyorum, bakımına hiç önem vermeyenlerin dahi kedilerinin tüyleri harika.
Kalitesiz mamayla besleniyorlar, vitamine bile ne gerek var diyorlar..

Ben nerede yanlış yapıyorum?
“Kedimin tüyleri çok güzel diyenler”
Nasıl beslediğinizi neler yaptığınızı paylaşır mısınız?

1 CEVAP

AlbayFatmanur

Ek olarak özetle, tüyler cansız.
Acanaya yeni geçtik. Güzel bir etki bırakır mı tüyler üzerinde?