Bulduğum Yavru Kedi Sahiplenilmeye Hazır Mı?

nazliguck

İyi günler ben yaşadığım mevkide çoook güzel bir yavru kedi buldum uzun zamandır da kedi sahiplenmek istiyordum. Bulduğum kedinin annesi pek ortalıkta gözükmüyor ama yavru epeyce küçük sizce ne yapmalıyım evime almalı mıyım? Kedinin fotoğrafını koyuyorum.

2 CEVAP

aslihan_e

Evet alın gitsin, sütten kesecek zamana gelmiş. Sokakta perişan olmasından bin kat iyidir.

Kubragulll

Bence alın siz sahiplenme kadar sokakta başına bir şey gelebilir zaten hemen hemen sütten kesilmiştir. İlk sahiplendiğinizde yine de kediler için olan süt tozu ve biberon alın hem öyle elinize daha çok alışıyor aradaki bağ sağlanıyor hem de anne sütünden alamadığı eksikler de tamamlanıyor.