Kedinin Midesinde Tüy Yumağı Acil Bakar Mısınız?

ecemyuce

Arkadaşlar kedimin röntgeninde midesinde tüy yumağı ya da yabancı cisim olduğu söylendi. Her mama yediğinde kusuyor antibiyotik, bulantı önleyici yapıldı. Su içmesinde bir problem yok mama yemek istiyor ama yiyemiyor. Endoskopi yapılması söylendi. Var mı böyle bir şey yaşayan lütfen yardımcı olun çok üzülüyorum :(

2 CEVAP

ecemyuce

Ekstra olarak virbac gastro mama, royal canin recovery, pantpas, balovia malt veriyoruz şu an ama iştahsız

Yavrucak

Veterinerlerin önerileri neler? Ameliyat önerdiler mi?