Kedim Kakasını Yapamıyor

Cathorn

kedim hep tuvaletini kuma yapardı bu sever kumunun yanına kaka yapmış ve poposunda kum tane yapışmış dışkısı görünüyor ama tuvaletini yapmıyor kumu temizdi hep onu kullanıyorduk yediği bir şey mi dokundu acaba?

4 CEVAP

Cathorn

bilen yok mu

Melisaruk

Kabız olmuş olabilir mi ? Canı acıyorsa yapamıyordur. İsterseniz poposuna biraz zeytinyağı ile ovun. Başka bir şey gelmiyor çünkü aklıma.

Cathorn

olabilir deneyeceğim

Terranova

Biraz yaş mama verebilirsiniz. Kabız ise dışkının yumuşamasını sağlar.