Virbac Mama Ağız Kokusu Yapar Mı?

hellothere

Kedimin ishal sonrası döneminde virbac gastro mama kullandık şimdi de veterinerimiz tavsiyesiyle juniora geçtik onu yiyor ama ağzında kötü bir koku var veteriner dişlerinin sağlıklı olduğunu çürüme olmadığını söyledi sebebi mama olabilir mi

8 CEVAP

ssedef28

merhaba mamalar ağız kokusu yapmaz yedikten sonra ağzı belli bir süre mama kokabilir ama kötü bir koku varsa bir sağlık problemindendir. parazit de ağız kokusu yapıyor ağzının kokmasının sebebi sadece diş ve ağız hijyeni olmayabiliyor

hellothere

@poki merhaba evet kedimin ishali geçti mamadan memnun kaldım hala virbac kullanıyoruz

Poki

Teşekkür ederim biz de haftaya ona başlayacağız ondan sormuştum.

Venusss33

Evet virbac agız kokusu yapıyor maalesef

blue_hpood

dişlerini fırçalıyor musunuz?

hellothere

@blue_hpood evet haftada 1-2 kere izin verdiği kadar fırçalayabiliyorum ama koku sonrasında tekrar oluşuyor

hellothere

@ssedef28 iç dış parazitlerini olalı bir ay anca olmuştur ve dışarı çıkmıyor kuru mama haricinde bir şey vermiyorum eskiden yaş mama yerdi severek ama şimdi verince sevinerek geliyor bir porsiyonda mamanın 1/4ünü vermeme rağmen yemiyor bırakıp gidiyor mamayı

Poki

Merhaba, virbac gastro mamadan memnun kaldınız mı ishali geçti mi kedinizin?