Yaralar Hakkında

MARSINYO

Merhaba son 1 haftadır sol kulak arkası ve sol göz üstü gibi yerlerinde küçük kabuk bağlamış yara gibi birşeyler var veteriner kendini kaşırken çizmiştir diyor tırnakları bakımlı aşıları herşeyi tam günü geçmedi hiç sokaktaki çocukları cok seviyorum eve gelince önce ellerimi yıkıyorum ama yinede mantar vs gibi bişey bulaştırmışmıyımdır bu beni çok tedirgin etti. Sizce durum nasıl fotoğraflarda iletiyorum.

2 CEVAP

oykuyildiz

merhaba evet kaşırken çiziyor doğal olarak fakat neden kaşıyor ? gıda alerjisi parazit değerlendirmesi, sinek vb alerjileri ev akarları, yumuşatıcılar parfümler deterjanlar hepsini elemeniz lazım . gıda alerjisi ve toz alerjisini bi değerlendirin derim.

brnrhn

Tırnak yarasına benziyor maalesef benimde kızlarım oynarken birbirlerine ara ara böyle küçük hediyeler bırakıyor. Mantar bildiğim kadarıyla daha geniş alanda oluyor bunlar ufak yaralar