Kısırlaştırmalı Mıyım??

Merhaba herkese. Bizim anne kedimiz 2 gündür çiftleşme hareketi yapıyor 3 yavrusu olmasına rağmen. Yarın kedi evleri olan bir parka bırakacağız. Orda da bi kediyle çiftleşir yavrusu olur onlara bişey olur ölür falan diyer korkuyorum aslında. siz kısırlaştırın yeter mi diyorsunuz yoksa çiftleşsin onları da Allah korusun artık mı diyorsunuz???

2 CEVAP

aleyn

kedi sokakta kalacaksa sokak kedileri için uygun olan tek yumurtalık ve rahmin alınarak kısırlaştırılması daha iyi olur. barınak zaten öyle yapar muhtemelen ama siz kısırlaştıracaksanız da böyle yaptırabilirsiniz

kedilimadam

Kısırlaştırın.Sokağa bırakmaktansa barınakla iletişime geçip kısırlaştırma yardımı alıp orada bırakabilirsiniz.Bu süreçte de sahiplendirme ilanı açıp sahiplendirmeye çalışmanız daha doğru olacaktır.