Kedim Kuru Mama Yemiyor

ecrin_duman

1.5 - 2 aylık yavru kedim var. 4 5 gün önce sahiplendim. Kuru mamaya geçtiğini söylediler ve royal canın yavru kedi mamasından aldım ancak kuru mama yemiyor proplanı da denedim. Mecburen tavuk vb ile besledim. Kuru mamayı yediği şeylere karıştırıyorum ağzına alıp geri atıyor. Birkaç saatlik aralıklarla su haricinde bir şey yedirip içirmedim aç kalıp yer diye ama yine olmadı ne yapmalıyım?

1 CEVAP

Venusss33

Mamayı sıcak suyla yumuşatın tavuk vermeyi bırakın sürekli ondan isteyebilir yiyeceği varsa da yemeyebilir