Kedim Evde Mi Kalmalı Benimle Mi Gelmeli

nisaeroglu

yarın 4 gunlugune izmirden antalyaya gidecegim orda ev kiraladık ve aile harici kimse olmayacak. o yüzden kedimi de yanımda goturmek istedim ama yolculuk artı farklı bir ev kedimi strese sokar mı diye korktum. o yüzden evde bırakmayı dusunuyorum. arkadaslarım gelip mama su kontrolu yapacak ama genelde yalnız kalıcak. sizce ne yapmalıyım

3 CEVAP

ssedef28

aynı soruyu farklı kombinasyonlarla 4-5 kere sordunuz zaten verilen cevapları mı beğenmiyosunuz

Sabisim

Bu sıcakta hayvanı birde dahada sıcak olan Antalya'ya götürmeyin bence hem stres hem hayvan perişan olur. Evcil hayvan kameraları var onlardan satın alabiliyorsanız evde bırakın

ventricosa

Kişisel arabanızla gidiyorsanız ve kediniz araba yolculuğunda stres olmuyorsa yanınıza alabilirsiniz kedinin karakteriyle ilgili benim kedim seviyor örneğin ya da başka bir ortama girdiğinde aşırı stres oluyorsa almayın kedinizi en iyi siz tanırsınız