İç Dış Parazit Sonrası Aşırı Uyku

Venusss33

Kedime saat 4 gibi iç dış parazit yaptırdım 3 ay koruyanlardan normalde 2 aylık yaptırıyodum ağır mı geldi acaba daha demin öyle bir uyumuş ki Allah korusun öldü sandım uyandıramadım bi uyandı tısladı geri uyudu korkuyorum aşı ona ağır gelmiş olabilir mi kendisi 3 kilo olmuş

3 CEVAP

Venusss33

Bu tarz bi durum yaşamış olan varsa beni aydınlatabilirmi lütfen

ventricosa

Veterinerinize danıştınız mı? Dün yazmışsınız bugün hala devam ediyorsa belirtiler biraz ağır gelmiş olabilir sabaha kadar devam ettiği taktirde bir veterinerle iletişime geçin bence

ventricosa

Aa pardon tarihi yanlış görmüşüm biraz bekleyin bence yarına kadar geçmezse veterinere danışırsınız