Yere Çiş Yapmasına Nasıl Engel Olurum?

Baharsaglar

4 yaşındaki kedim çeşitli zamanlarda küvete yada banyo paspasına çişini yapıyor. Buna nasıl engel olabilirim?

1 CEVAP

sitedizayn

benimde 4 yaşında erkek kedim bazen kapalı kedi tuvaleti var onun üstüne çıkıp yapıyor ve temizlemek zorunda kalıyorum, bazende tuvalet kapısının yanında bir lavabo var oraya yapıyorum keşke hep oraya yapsa :) biz o küçük lavaboyu kullanmıyoruz kumdan tasarruf ederdim :)
küveti değiştiremeyeceğinize göre paspası değiştirmeyi deneyin.