N&D Mama Konusunda Yardım

Hitayya

Merhaba. Kedim şuan 11 aylık. Nisan ayından beri N&D prime narlı tavuklu yavru kedi maması kullanıyoruz ve mama bitmek üzere. Kedimi henüz kısırlaştırmadık kısırlaştırmayı düşünüyoruz ama ağustos ayında olacağı kesin değil? N&D kısırlaştırılmış veya yetişkin kediler için önerdiğiniz, deneyimlediğiniz mamaları söyler misiniz lütfen? Tropical kuzu etli mamayı deneyen varsa bilgi verebilir mi? Aslında kuzulu yaban mersinli ve tropical seri arasında kaldım en çok. Yardımcı olursanız sevinirim

4 CEVAP

biz geçen ay kısırlaştırma operasyonu yaptırdık kısırlaştırma kedinizin ömrünü uzatır.
N.D düşük tahıllı deneyebilirsiniz bunun dışında
Optimeal
Nutri Feline
Exclusion
Bozita da deneyebilirsiniz.

Jayfeather

Kedimin eski maması N & D Oceans serisinin kısır kediler için olan somon balıklısıydı. Fakat kedimde çok tüy dökümüne sebep olduğu için bıraktım. Hekimimizin tavsiyesiyle Virbac markasına geçiş yaptık. 4-5 aydır kullanıyoruz ve memnunum. Size de tavsiye edebilirim. Virbac web sitesinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

blue_hpood

sansürlü yer a.mazon