Acil Acil Bakın Kedimin Çenesi

Mia1roz3

Merhaba kedimin çenesi uzun zamandır böyle ve geçmiyor şuan veteriner benzoic şampuan verdi onunla sildim ama gerçekten çok kötü olmuş neden olabilir? Plastik mama su kabı kullanmıyorum, evde 2. Kedim var onda böyle bir sıkıntı yok. Lütfen çözüm yaşamış olanlar yorum bekliyorum

3 CEVAP

Tolga_yay26

Birşeyden zarar görmüş gibi duruyor halı iğneli tarak koltuk mobilya altı gibi kaşımada olabilir sık kaşınıyorsa dış parazit vardır belki deri tüy hastalığına benzemiyor

AlbayFatmanur

Bence başka bir veterinere götürün. Çok geçmiş olsun.
Yada size bir numara ileteceğim, dm kutunuza bakın lütfen, oraya whatsaptan görüntüleri iletip sorun, ne olduğuna dair cevap vereceklerdir.

Mia1roz3

Çok kaşımıyor ya anlamadım bende aslında ilk kez oldu bu eve 2.kedi geldikten sonra oldu ama o kedide de bişey yok her şeyi sağlıklı zaten 3 aydır bizimle yani onla alakalı degildir zarar görecegi de bir şey yok ki:( sürekli cilt hastalığı var her yeri yara bere veteriner belki de o yuzden cok üstünde durmamış olabilir