Yavru Kedi Yemiyor İçmiyor

Mrymo6

Cocukların elinde minik bi kedi aldık cok iyi deil minnacık ama süt su hiç birsey içmiyor sırıngayla zor veriyorum oda 1şırınga dolusu belki içio gözleri cok mikrop kapmıs cayla temizliyorum ama hiç bir gelişme yok hala perişan yazık ne yapmam lazım

3 CEVAP

aleyn

sütten kastınız normal sütse vermemelisiniz, özellikle bebek kediler inek sütünü sindiremez ishal ve ölüme yol açabilir. yavru kedi süt tozu alıp mama haline getirip şırınga ya da biberonla verebilirsiniz tuvaletini yapamıyorsa nemli bi pamukla popsuna masaj yaparak yapmasını sağlamalısınız sıcak tutmalısınız. gözleri için de damla almalısınız sadece çayla geçmez söylediğiniz kadar mikrop kapmışsa.

aleyn

biçok damla kullanılyıor ama tobrased di sanırım biçok yerde okudum çok iyi geldiğini fiyatı da uygun eczaneden alabilirsiniz.

Terranova

Veterinere götürmelisiniz.