Kedim 1. Kattan Düştü

ekerbicereda

Çenesi ağız kısmı yarıldı 1 gün olucak yemek yemedi ne yapıcam

7 CEVAP

Ahudr

Haslanmis tavuk ciger vs pure haline getirip verin yas mama yemeyecektir agzinda yara varsa hepsi tuzlu çünkü yakar o yüzden evde kendiniz biseyler hazirlayip verin .Ayrica bu surede bagisikligi sumesin viyo recuperation temin edin veterinerden onu da verin

ssedef28

veterinere götürdünüz mü

ssedef28

yaş mamayı püre haline getirip şırıngayla yedirmeye çalışın bi şekilde beslenirse daha iyi toparlar kendini

blue_hpood

lütfen ama lütfen birinci kattır bir şey olmaz diyenler ve burayı da okuyanlar için söylüyorum, ilk işiniz tüm pencelere ve balkonlara güvenlik önlemi yaptırın. gerekirse veterinerde kontrol altında kalsın.. yaş mama sulandırıp vermeyi deneyin tekrar

ekerbicereda

Evet kırığı falan yok ağzına zımba attılar

Nisanmia

Ödül maması verin geri çevirmez . Benm kedım de 2. Kattan düşmüştü . Neyseki alt dudagı kesilmişti dikiş attık . Travmayı atlatabılmesi için sürekli ödül maması veriyordum. O 1 günde atlattı ama ben 10 gün de zor atlattım travmayı

ekerbicereda

Bizim şuanda 3. Günümüz ilk gün yaşmamayı sulandırdım yedi kedi çorbası aldım içmiyor şırıngayla besledim dün yaş mama yedi bugğn yine yemiyor hiç su içmedi şırıngayla veriyoruz çok zorbbir süreç