Çok Acil N&D Kedi Maması Önerisi

Hitayya

Merhaba kedim şuan 11 aylık. Nisan ayından beri N&D prime narlı tavuklu yavru kedi maması kullanıyoruz ve mama bitmek üzere. Kısırlaştırmayı düşünüyoruz ama ağustos ayında olacağı kesin değil. Bana N&D kısırlaştırılmış ve yetişkin kedi maması önerebilir misiniz? Kuzulu yaban mersinli ve kuzulu tropical serisi arasında kaldım. Özellikle kuzulu tropical serisini kullanan yazabilir mi? Çok acil sipariş vermem gerekiyor lütfen yardımcı olun

5 CEVAP

ventricosa

Nd nin tester paketleri oluyor 50gramlık onlardan alıp deneyebilirsiniz ben de bir ara ndye geçmeyi düşünüp kedime alıp denettim tester paketlerden seveceğini düşündüğüm bir mamayı hiç yemedi örneğin hatta yediğinde kusuyordu ama balıklı olanını çok beğendi mesela kediden kediye değişebiliyor bence tester denemek en mantıklısı ama bazı nd serilerinde kedi çimi var içinde dikkatli olun veterinere görürdüğümde bu yüzden kustuğunu söylemişti içeriğini iyice okuyun

ventricosa

Acil sipariş vermeniz gerekiyorsa risk almamak adına yavruyken kullandığınızın kısırlaştırılmış versiyonunu da alabilirsiniz

Ozlemkopuk

Mama geçişini hemen değil kademeli yapmanız gerektiği için devamlı kullandığınızdan alın. Yarıya indiğinde yeni mama alıp karıştırıp alistirabilirsiniz

Ozlemkopuk

Narlı tavuklununda kısır maması var diye biliyorum eğer severek yiyorsa değiştirmeden aynısının kısır mamasiyla devam etmenizi tavsiye ederim

melikecgc

Kuzulu tropikal serisini 5-6 ay kadar kullandım kedim severek yedi şuan somonlu portakallı kısır mamasını kullanıyoruz