Ailem Kedileri İstemiyor Napıcam

ebxcw

merhaba biz iki aylıkken yavru kediler bulduk ıssız biyerde.zor durumdalardı anneleri yoktu ve yalvar yakar eve aldırdım.büyüyünce sahiplendiririz dedik ama kimseyi bulamadık.şimdi büyüdüler ve ailem kedileri bütün odalara sokmak istemediği icin daha kısıtlı bir alanda yaşıyorlar.ben sürekli oynuyorum bütün bakımlarını yapıyorum ama üniversiteye dönünce ilgi azalıcak.ara ara hala ömür boyu bakmayız diyorlar ve çok üzülüyorum yapabileceğim hiç bir şey de yok napıcam.üni şehrimin mahallesi çok hayvan sever ve her yerde mamalar oluyor orada yaşayabilirler mi ben de sürekli mama koysam?

7 CEVAP

sevila

Benim annem nefret ediyordu kedilerden. Camın,bahçenin önüne yatanları kışkışlıyodu sokaktan getirdim kedi bu artık benim oğlum dedim çok kavga ettik şimdi hem oğluma bayılıyor hemde bahçeye mama su koydun mu diye soruyor alışıyorlar

sevila

Kedileri sevmeleri zaman alır eğer zamanınız yoksa sahiplendirin asla sokağa salmayın çünkü sizin elinizde büyümüş kediler sokak,park gibi yerlerde yapamazlar. Yakınımızda site var oradan hep kedi atıyorlar sokağa yaşayamıyorlar araba altında ezildi hepsi. İnstagram sayfalarında hep paylaştırmaya özen gösterin

ebxcw

evet haklısınız sokağa atalım demiyorlar zaten ama hep bizle kalsınlar kimseye veremeyiz de demiyolar.evde rahat rahat gezemedikleri için ilan verdim ama düzgün kimseyi bulamadım.

sevila

Sizin evinizin 1 odası sokaktan çok daha güvenli emin olun

ebxcw

ben evden gidince ilgi azalıcak (tabiki de yine maması suyu önünde olucak sürekli olmasa da oynarlar) ama sizce üzülürler mi boşluğa düşerler mi 3 taneler

hellothere

aileniz siz gittiğinde mamalarını verecek mi ve kumunu temizleyecek mi? hastalandığını fark edip veterinere götürecek mi? sokağa salmak da insaflı gelmiyor bana umarım yuva bulursunuz.

ebxcw

evet tabi hepsini yapıyorlar sadece ben daha fazla ilgileniyorum ve seviyorum