Lütfen Cevap Verin Kedim Sert Derecede 1-2 Cmlik Plastik Yuttu Bol Malt Verdim Biraz Mama Ve Biraz S

Doruk73728

Biraz su içti yarında veterinere gideceğim en doğrusu ne yapmam lütfen yardım edin şuanda normalde karnına elletmez çok fazla şuan ne kadar oynarsam oyniyim sadece bakıyor ve yatiyor

2 CEVAP

sevila

Kedimde ben görmeden lastik yemiş dün çıkardı kum temizlerken gördüm genellikle çıkıyor siz yine de veterinere götürün

ssedef28

merhaba sert plastik kenarları sivriyse bağırsaklarını çizebilşr yırtabilir. biz eve pantolonun paçasına takılmış kuru ot dalı getirmişiz farkında olmadan kedim yutmuş 4-5 cm falandı poposundan ucu çıkmış halde görmüştüm poposu kanıyordu veterineri aradım yavaş yavaş çekin dedi ama içeri çekmeye gittiğimde kedim çoktan poposundan çıkarmıştı yerdeydi. birkaç gün dışkısı kanlıydı bağırsağı çizilmişti. dışkısını kontrol edin yarın sabaha kadar çıkarmazsa veterinere gidin