Kedim Yeni Doğum Yaptı Fakat Süt Vermeye Başlayınca Çok Hızlı Nefes Alıyor Ve Ağzını Açıyor

EzgiAtess

Kedim yeni doğum yaptı fakat süt vermeye başlayınca çok hızlı nefes alıyor ve ağzını açıyor titriyor birde neden böyle oluyor normal yatarken bişi yok ama süt verince öyle oluyor

6 CEVAP

sevila

Sütler kediler için zararlı :( vermeyin bi daha lütfen onun yerine sade kefir verebilirsiniz

sevila

Ben siz süt içiriyorsunuz sandım pardon çok özür

EzgiAtess

Hayır kedim yavrularını emzirince yapıyor biz vermiyoz

EzgiAtess

Yo biz vermiyoz kedim yavrularına süt verirken ağzını açıyor titriyor ve hızlı hızlı nefes alıp veriyor ama normal de bişi yok emzirirken tek

sevila

Bizim bahçede ki kedide emzirirken hızlı nefes alıp veriyor ben normal diye biliyorum birde havalar sıcak önüne su koyuyorum su içiyor öyle kendine geliyor

EzgiAtess

Valla bizde su veriyoruz ama ama gene devam ediyor öyle yapması süt verince