Kedim Yeni Ortama Alısamıyor

kedimle ikinci defa yer degisikligi yapmak zorunda kaldım. ilkinde küçüktu ve cok bi sorun yasamamıstık. bugun de arabayla bi yolculuk yaptık ve birkaç gun kalacagımız eve yerlestik. sadece ailem ve kedim. ama kedim alısamadı henuz. ilk basta yatagın altına girdi anneme inanılmaz düşkün annem onu çıkardı ilgilendi yas mama yedirdi yarım paket. ama onun haricinde ne tuvaletini yaptı ne su icti. simdi de fotograftaki gibi cadırın arkasına sindi. pazartesiye kadar burdayız zamanla alısır temel ihtiyaclarını yapmaya baslar mı. napmam gerekiyor

1 CEVAP

Pia-Nihan

Kalmvet diye bir ürün var, kedilerde stresi azaltıyor. Ben şu an iki kedime kullanıyorum, tanışma aşamasındalar çünkü. İlaç değil, takviye bir ürün. Ama tabi veterinerinize danışın yine de.