Kisir Diyet Mamasi Onerebilecek?

Wildshadow

Kedim 8 kilo 6 yasinda kisir, iyi bir diyet mamasi almak istiyorum.

2 CEVAP

simbakedi

ben hills kullanıyorum veteriner önerisi üzerine, çok araştırmadım ancak biz bu mama ile kilo verdirebildik. tadını pek sevmediği ortada ama başka bir diyet mamayı da seveceğini düşünmüyorum.

Arietta

Ben de Royal canin diyet maması kullanıyorum kısır kedim için. Bizim de kilo fazlamız var, öncesinde hills kullandım onu da öneririm ama benim kedim Royal caninden sonra kilo verdi gibi gözlemledim. Tabii bu kediden kediye değişiyordur eminim. Veterinerden konuşup alınıyor bu mamalar reçeteli olduğu için, kilo konusu kedinin cinsiyetine göre falan da çok değişken oluyor o yüzden veteriner daha iyi öneride de bulunabilir.