Golosi Veya Profine Markalarından Hangisi Daha İyi?

Cakiland

Köpeğim 1 yaşında terrier kırması ve kuru mamayı asla sevmiyor. Proplan n&d acana orijen gibi markaları dahil. Bugün golosi ve profine almaj için çıksam da bulamadığım için royal canin ve lavital diue bir marka almak zorunda kaldım. Bakalım birinden birini severse diye. Lavitalden çok azıcık yedi royal caninden de biraz. Ama ikisi de çok önerilmediği için mamalar bitince başka birini daha denemek istiyorum. Bu yüzden sizce golosi mi yoksa profine mi almalıyım? Ya da royal caninle devam edilmeli mi? Fikirlerinize ihtiYacım var

5 CEVAP

zynpgngrn

Profine deneyin bence

Terranova

Köpeğin sindirim sisteminin düzeni açısından bir an önce mamaya karar verseniz iyi edersiniz. Profine daha kalitelidir.

gelincik-219

bizimki profine delisi deneyin derim

pongul

profine

Cakiland

Teşekkür ederim profine deneyeceğim