Kedi Parazit İlacı

gece0509

Binada beslenen 3 tane 2 aylık kedi var ama karınları şişmiş ve parazitleri var veterinere götürmek benim için çok masraflı ne yapabilirim. Kendim yapabilirmiyim ilacı ve nereden temin edebilirim

5 CEVAP

ssedef28

parazit hapını veterinerden temin edebilirsiniz başka yerden aldıklarınız sahte olabilir. haplar da kedinin kilosuna göre dozu ayarlanıp veriliyor veterinere danışmanız en doğrusu

ebxcw

********da bir tane hap gördüm yorumlari da iyiydi mamalarına katılıyormuş sanırım.Adı biheldon şuan 50 TL.Bir hap üç yavruya bir kereliğine yeter kiloya göre veriyorsunuz bir bakın isterseniz

ebxcw

trxendyolx

sevila

Eczaneden andazol alabilirsiniz yaş,kuru mamaya karıştırıp verebilirsiniz işe yarıyor hapı yavrularda çeyrek yetiskinlerde yarım verin 2 tane 1 aylık yavrulara vermek zorunda klmıştım parazit akıyodu dışkılarından koca koca parazit çıktı. Reçetesiz fiyatı 80 tl civarı

sevila

Binada baktığınız için büyük ihtimalle pirelenirler dış parazit için alabiliyorsanız damla alın alamıyorsanız aktardan çörekotu yağı alıp enselerine damlatabilirsiniz komsumun kapıda baktığı kedi de inanılmaz pire vardı kendini yoluyodu artık bende çörekotu yağını serum şisesine koyup ensesinden kuyruguna damlattım bir tane pireyi elime alıp üstüne çörekotu yağı damlattım can cekismeden anında öldü 2 gun sonra baktım tertemizdi hiç pire kalmamıştı bende bi teyzeden duymustum beslediğim kedilere damlatıyorum her hafta pire kalmıyor