Kedi Psikolojisi

Hilakyol

Merhabalar , kedim bu sabahtan beri mutsuz gözüküyor. Herhalde bir kediyle kavga etmis basının üzerinde çok az kırmızı cizgiler var ve bahçemizde tüyleri baya fazla vardı. Dediğim gibi mutsuz gözüküyor. Az önce merdivenlerin üzerinde ben alana kadar baya uzun bir süre hareketsiz amdurdu sadece durdu ve garipti hiç yanıma gelmedi. Hani bir şeyde izlediği yoktu. Acaba kavga yüzünden midir nedir ? Sizce ne ? Bilginiz var mı kedi psikolojisi hakkında ?

2 CEVAP

emrezrtrk

Kediyi evin dışında mı bekliyorsunuz?

Hilakyol

Bekliyor muyum ? Sorunuzu anlayamadim , bekletiyor musunuz mu demek istediniz ? Eyer öyleyse hayır ev bahceli oldugundan arada çıkabiliyor.