Sokaktaki Kediler İçin Önerebileceğiniz Mama Var Mı

Ozlemkopuk

Sokaktaki kediler için ufak paket mamalar alıyorum. Büyük kilolarda mamalardan almak istiyorum severek yiyecekleri birsey olmalı. Önerisi olan var mı?

7 CEVAP

Tolga_yay26

Reflex kitten öneriyorum hem yavru kediler ve emziren anne kediler hepsi çok severek yiyor benim bir tanıdığım ondan veriyor bende almak istiyorum fakat fiyatı biraz yüksek geliyor bana şu aralar

melikecgc

Bonnie markasını seviyorlar

simbakedi

bizimkiler sadece mercy mama yiyor ucuz mamalar arasında. econature balıklı ve kitten da yiyorlardı ancak onlar cok pahalı. mercy mama bazen hafta sonları indirime giriyor çok uyguna alınabiliyor

bonnie alıyorum tavuklu yetişkin maması. küçük taneli oluyor yavru büyük hepsi yiyor.

yumik

Pronature mother babycat veriyodum şimdi mystic kitten veriyorum içeriği daha iyi taze et var

Tolga_yay26

Reflexxxx

Reflex
Purina One