Köpeğim Kusuyor

SERSEY20

köpeğim kusuyor pekines cinsi 4 yaşında tüy yumağı kusmuş bir kere sulu kusmuş bir kerede beyaz kusmuş durumum yok veterinere götüremiyorum ateşide var ne yapabilirim nolur yardım edin 4 ay önce kedimi kaybettim o ölünce çok kötü olmuştum şimdide köpeğim ölürse dayanamam nolur ne yapabilirin

9 CEVAP

feyaz0

Büyük ihtimalle mamadan olmuştur. Ama siz yinede gerekli önlemleri almak için veterinere götürün.

neclagenc

hemen vete götür

neclagenc

hemen vete götür

neclagenc

mama falan değiştirin

Cesur_Lokum

Benimde köpeğim kusup çok ateşlendi. Birincisi gençlik aşısı yaptırdın mı ? Yaptırmadıysan hemen veterinere götür serum ilaç takviyesi al. Yaptırdıysanız viral enfeksyon olabilir ama bunun içinde antibiyotik kullanması gerekli. Lütfen hemen hekiminize gidin

dksahmat

arkadasım durumun yoksa neden bi cana bakıyorsun bu nasıl bi sorumsuzluk hayvan bakmak sadece mamasını karşılamak deyil oda bican ve hastana bilir basına bin türlü şey gelebilir bunun sorumlulugunu alamıyıcaksan durumun yoksa kusura bakma ama o hayvan sende pek yasamaz bununda vicdan azabı seni bırakmaz

ayzenua

Ateş ve kusma hayra alamet değil. Yemeginizden gezmenizden kesin hayvanı bi veterinere götürün, ne demek bu ya. Ilgilenemiyorsaniz hayvan sahiplenmek zorunda değilsiniz yapmayin bunu ona

Derdedermanim

Durumu olmuyan çocuk yapmasın fakirler yaşamasın falan gibi bir şey bu durumu olmuyabilir geçici veya süreklilik arzedebilir bu durum asıl ayıp devletin kaydetsin sahibinin üzerine ödesin hayvanın masraflarını yanlışmı?
Ama ben durumum yoksa bile acil durumlarda borç alıyorum.Birde acil durumları için bir hesap açıp 5-10 tl neyse yatırmak lazım her ay hiç dokunmadan ,hesabı unutup dokunmamak lazım.