Kedim Taşta Yatıyor

yazlıga geldik kedimle ve ilk basta cok stres oldu su an alısıyor. mamasını suyunu yemeye başladı yavas yavas. ama burda yerler taş ve doğal olarak oralarda yatmak istiyor. kapatabilecegim kadar bir alan da değil. bu sabah kustu biraz ama bu taşta yatmasından mı yoksa dün sadece yaş mama yemesinden mi kaynaklandı emin olamadım. stresten de kusmus olabilir. sizce taşta yatması hi sorun olur mu

1 CEVAP

Superisi814

Merhabalar,
Hava sıcaklıkları dolayısıyla taşta yatması çok normal . Bütün canlılar biraz serinlik arıyoruz.
Kusma sebebini bilmiyorum, hızlı yemiş olabilir, tüy yutmuş olabilir vs..Çok fazla kusarsa sorun teşkil eder , bir defada değil kolay kolay .