1,5 Yaşındaki Dişi Köpeğimi Kısırlaştıracağım, Güvenilir Klinikler Nerelerdir

1,5 yaşında french bulldog cinsi dişi kızımı kısırlaştıracağım fakat basık burun olduklarından dolayı anestezi konusunda endişelerim var. Bu yüzden gerçekten çok iyi, güvenilir, deneyimli, hijyenik, özenli bir klinik arayışı içerisindeyim. Operasyon öncesi tüm tetkiklerin yapılmasını istiyorum. Fiyat hiç önemli değil yeter ki gerçekten güvenilir ve kızıma özenecek bir hekim ve klinik arayışı içerisindeyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Deneyimlerinizi de paylaşırsanız çok memnun olurum.

1 CEVAP

MelisRose

hayvan hastanelerini tercih edebilirsiniz.
ben köpeğimin ciddi hastalıkları için pegasos hayvan hastanesine gitmiştim.
gayet temiz ve güvenilir bir yer