Kedim Kusuyor

ailecek tatile kedimi de götürmek zorunda kaldık. ozel ev ve sadece cekirdek aile oldugu icin daha kolay alısır diye dusundum. yolculuk uzun surdugu icin streslendi biraz dogal olarak. eve geldigimizde de bikaç saat yatagın altından cıkmadı cok çekindi ama yavas yavas odaya sonra da butun eve alıstı. dün sadece yaş mama yedi biraz. gece tuvaletini yapmaya suyunu icmeye basladı kuru mama yemeye basladı ama sabah kustu. onunla ilgilendim biraz geri uyuyakalmısım. yine kusmus annem ilgilenmis. biraz once yine kustu. yazlık ev oldugu icin yerler taş o da yerde uzanıyor ondan mı acaba diye dusundum. ya da uzun sure yemek yemedigi icin mi oldu diye. az az kustu hepsinde ama midesinde cok da bi sey yoktu zaten. kusması haricinde geziyor dolasıyor. endiseleniyorum daha once boyle bi durum yasayan var mı

1 CEVAP

bir miktar kefir ve yoğurt verin bizim kedimiz de kusuyor yediği mamadan da olabilir değerlerine baktırın.