Acil!! Kabından Süt İçmeye Nasıl Alıştabilirim???

Kedim 1 ay 10 günlük kuru mama yiyebiliyor fakat kabından süt içmiyor hala biberonlaiçmek istiyor kabından süt içmeye nasıl alıştırabilirim acil yardımcı olursanız çok sevinirim

5 CEVAP

Hilakyol

Süt tozu degil mi ? Normal inek sütü vermeyiniz. Kediler icin zararli.
Daha 1 aylik belkide hala biberon kullanabilir.

gelincik-219

kaseye koyduğun süte hafifçe kafasını ittirerek ağızına süt bulaşmasını sağla ,o yalamaya başlayınca gerisi tamam zaten burnuna sütün gelmemesine dikkat edersin süt ılık olursa işin daha kolay olur

evet fakat alıştırmam gerek çünkü çalışmaya başlıycam ve sahiplendiremiyorum da maalesef :((

Gardrop

Önce sen iç sonra o içsin belki işe yarar :)

denedim fakat ısrarla diretiyor biberonla içmek için galiba diğer arkadaşın dediği gibi önce kendim içicem belki o zaman içer :((