Hills Tavuklu Yavru Maması Hakkında

Venusss33

Bu mamayı kullanıp memnun kalan var mı kedime aklınıza gelebilecek her marka mamayı denedim fakat hiç birini iştahla yemiyor kendisine zar zor 1.5 kilo aldırdım 1 sene once kendisi 1.5 kiloydu ama 3.5 kg olsun istiyorum bu sebepten ötürü yavru maması kullanıyorum şuanda ND tavuklu narlı kullanıyoruz fakat iştahla yiyebileceği bi mama arıyorum bundan 1 sene önce hills kullanıyordum ama yiyip yemediğini hatırlamıyorum maalesef

9 CEVAP

Venusss33

Şuanda 3 kilo kedim☺️

yumik

Natures variety kitten denediniz mi o da tavuklu

Venusss33

Hiç duymadım 🤷‍♀️

yumik

Bence bir bakın ben kısır olanını kullanıyorum çok memnunuz

Jayfeather

Virbac markasını da öneririm. Genelde veteriner kliniklerinde satılıyor ama Virbac'ın web sitesinden yaşadığınız şehirde bulabileceğiniz kliniklerin listesine ulaşabilirsiniz. Biz de N & D kullanıyorduk. Kedim çok severek yiyordu ama aşırı tüy döküyordu. Hekimimizin önerisiyle Virbac markaya geçtik, memnunuz. Size de önerebilirim 😺

Venusss33

Virbac ağzına sürmedi 2 paket zar zor bitirdik

ventricosa

Ben denedim malesef benim kedim yemedi hillsi nd nin balıklısını ve acanayı iştahla yiyor şu anda acana kullanıyorum ama nd kullanıyorsanız balıklısını da deneyebilirsiniz

Venusss33

Şu ana kadar denediğim mamalar proplan somonlu tavuklu,nd somonlu, acana balıklı, hills tavuklu,hills somonlu yiyip yemediğini hatırlamıyorum dediğim gibi, royal canin yavru maması, royal canin baby cat, virbac somonlu yavru ve yetişkin maması... daha aklıma gelmiyor arkadaşlar üst orta segment markaların hepsini denedim kızıma ama yemiyor iştahla

Venusss33

Nd balıklıyı eski sahibi denemiş ama yememiş