Vet's Plus Derma Ve Calming Soft Chews Tabletlerden Kullananlar Var Mı?

Jayfeather

Merhaba, kedim tablet konusunda biraz sıkıntılı bir kedi. Vet's Plus calming ve derma çiğnenebilir tabletlerden almak istedim. Yumuşak yapılı olmasına güvenerek aldım fakat kedim kokladıktan sonra yemedi. Benim gibi kedisine yediremeyen ama kullanmaya devam edenler var mı? Yediremeyen arkadaşların önerilerine ihtiyacım var.

3 CEVAP

ssedef28

merhaba benim kedim de ilk denemede yememişti sanırım boyutundan dolayı. ikiye bölüp yarısını ağzına zorla atıp yedirdim tadını öğrendi ondan sonra kendisi yemeye başladı ama ikiye bölmeyince yine yemiyor büyük parçalı şeyler yemeye alışık değil. kedinizin ağzına hap içirir gibi atın çiğnedikten sonra tadını beğenip kendisi yemeye başlar bence

4 yıldır vet's plus kullanıyoruz çok memnun kaldık.

Jayfeather

Denedim inanın ki, bugün yeni ulaştı bana zaten, yeni bir ürün sanırım. İkiye bölüp denedim, ağzına normal hap verir gibi elimle verdim. Diliyle dışarı itti. Zaten ağzında ıslanınca çabucak parçalanan bir yapısı varmış. İlj defa kullanacağım yani umarım kullanabilirim. Yemeyince en son çare olarak aklıma kuru mamasının içine un ufak ederek tabletin tozlarını eklemek geldi. İlk tableti öyle koydum. Mamaların arasında yaladıkça tadını alır umarım. Tadını beğenmemiş de olabilir, gerçekten bilmiyorum. Bayağı seçici bir kedidir. Başka öneriniz varsa buna açığım.