Virbac Digestive Support Kullanan Var Mi? Kediler Tadini Seviyor Mu?

Badebostan

Gastrointestinal kronik problemler ceken istahsiz tekir kedim icin mama ariyorum. Veteriner tedavisi goruyoruz cesitli probiyotik, vitamin ve gastrit ilaclari kullaniyor zaten. Royal canin normal gastro, hairball gastro ve son olaral fibre gastro denedik hicbirini yemek istemiyor zorla islak mamaya bulayip gunde 15-20 gr yedirebiliyorum nefret ediyor mamadan. Virbac digestive yani gastro mamayi severek yiyor mu kedileriniz? Lutfen gastrosunu bilmiyorum virbac iyi mamadir gibi bos bir cevap vermeyin hepimiz biliyoruz iyi oldugunu:) sadece tadi ve yenilebilirligi konusunda yardim bekliyorum. Hepinizin cocuklarini patilerinden operim

2 CEVAP

Badebostan

Pankreas,bobrek,karaciger tum degerlerine bakildi biz bu tam
İsmi konulamamis hastaligi 2,5 yildir çekiyoruz malesef. Donem donem atak yasayip daha kotu oluyor bazen toparliyor. Tam olarak bir ismi yok fakat tum sindirim sisteminde problem var, ozellikle duodenal geciste sorun yasiyor

Ahudr

Karaciger degerlerine bakildi mi peki sindiriminde tam olarak sikayetiniz nedir benimde bu konu ilgimi cekti :) virbac mama konusunda bilgim yok :)