Kediler Deniz Kokusunu Sever Mi?

21gumus

Merhabalar, meraktan soruyorum kedim denizden geldiğimde ayakkabılarıma sarılıyor, kokluyor, yalıyor hatta geçen gün deniz suyunu koyduğumuz bir şişe vardı onu fark edince onuda koklamaya, yalamaya başladı yanına uzandı şımardı falan acaba sizinde kediniz böyle mi yoksa benimki mi anormal 😄

2 CEVAP

sitedizayn

kediler yüzyıllarca eski denizcilerle birlikte seyahat etmiş gemilerdeki fareleri avlamışlardır bu bilgilerde genetik olarak aktarılır kedinizin bazı ataları denizlerdeki gemilerde yaşamış olmalı :)

AhsenAise

Ölüm nedenlerinden biri de merak olan canlılar sonuçta ,farklı her nesne ve kokuya ilgileri var