Selam Canlar

Etem_Kirca

çocuklarım için kedi sahipleneceğim ama bakımı tam yapabilr miyiz bilmiyorum. sizce zor mu

3 CEVAP

Aysetaha

Bizimde kedimiz ilk deneyimimiz kaç senedir istiyoduk fakat bi türlü cesaret edemedim en sonunda aldık ilk zamanlar çok zorlu geçti benim için panik atak ve anksiyete bozukluğu oluştu bende.çünkü yapım gereği çok evhamlı ve pipirik bi insanım o da benim evladım olmuştu derdini anlatamaması da cabası..ben 3. Kez anne olduğumu düşünüyrm onun sayesinde evlatlarıma nasıl ilgi ve alaka gösteriyosam ona da öyleyim.çocuklarıma bişey alınca hemen ona da alıyrm adaletsizlik olmasın die.bence çok çok iyi düşünün zorlu tarafları var ama gözünün içine bakması yanına yatıp kendini sevdirmesi paha biçilemez...

Cathorn

olduğu kadar zor. öncelikle etrafınızda deneyimli birisi olmadan kedi bakmak çok zor. ben 3 yıl araştırma yaptım ve sonunda hayalimi gerçekleştirdim sizde araştırın. önce kendinize söz verin. onun her ihtiyacını karşılayacağınıza, zorlandığınızda sokağa atmayacağınıza, ona iyi davranacağınıza kendinize söz verin. kedi oyuncak değildir. bir candır bunu unutmayın.

Hilakyol

Cocuklariniza nasil bakiyorsaniz kedinizede oyle bakmalisiniz. Her seyi goze alarak aliniz. Ve onu bir hediye olarak gormekten ziyade ev arkadasi , aileden biri olarak gormeniz gerekmekte. Ek olarak bir cok arastirmada yapmaniz gerekiyor. :)